SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Güvenilir ChatSohbet Siteleri

Merhaba arkadaşlar, bugün yeni ve çok önemli bir konu ile sizlerle birlikteyiz…

Tatil için para var, ama aç kalan için yok !

Bakımlı güzel bir bayan eline pankart alıp, “tatil için para verir misiniz” dedi. Biz yardımsever bir milletiz. İnsanlar az çok demeden yardım etti. Kız dürüstçe ne istediğini yazdı. İnsanları kandırmadı, duygu sömürüsü yapmadı. Ben şahsen görseydim, yardım etmezdim. Neden mi ? Tatil eğlencedir, yaşamak için gerekli birşey değildir. Neden ben o kızın eğlenmesi için yardımcı olayım?

Diğer yandan bakımsız bir bayan eline pankart alıp ”Açım para verir misiniz” yazmıştı. Malesef ona pek yardımcı olunmadı. Neden peki ? Açtı ! İhtiyacı vardı ! İnsanlar yanından geçti, görmedi bile ! Biz yardım ederken insanları sınıflandırıyor muyuz? Güzele para var, çirkine yok ! Aslında insanlığın bittiği andır bu.

Bazı insanlar dilenmeyi meslek haline getirmiş. Kar kış demeden, anne, büyük anne, baba ya da bir yakınının kucağında acındırma maksadıyla gezdirilen bebekler, ya da soğuk havada titreyerek, asla bulunmaması gereken yerlerde hayatını tehlikeye atarak dilenen çocuklar ülkemizin adeta kanayan bir yarası… Yüreklerimizin en derin sızısıdır! Eğitim hakkından mahrum kalan, aileleri tarafından para kazanmaya zorlanan bu çocuklara para verip vermemek her zaman vicdanımızı zorluyor. Yardım ediyoruz, ama iyi mi ediyoruz ? Bu çocukların sırtından para kazanıyorlar! Bu çocuklar parayı kendisi için harcamıyor. Kullanılıyor! Ve biz yardım ederek bu çocukların kullanılmasına yardımcı oluyoruz. Para vermek yerine karınlarını doyuralım. Lütfen dilencilere para vermeyelim. Onun yerine vakıflara bağışlayalım veya çocuk okutalım ve fakir olduğunu bildiğimiz insanlara yardım edelim.

Bir günlük yemeği olan kimsenin dilenmesi doğru değildir! Hiç yiyeceği olmayan, ama sağlıklı çalışabilecek güçte olan insanın da dilenmesi doğru değildir. Aç ve hasta olan para isteyebilir ona sözümüz yoktur.

Güvenilir chat sohbet sitelerimizde sadece eğlenceli konuları ele almıyoruz. Hayatın gerçeklerini seviyeli bir biçimde ücretsiz chat odalarımızda tartışıyoruz. Farklı insanların görüşlerini dinleyebilirsiniz. Fikir alışverişinde de bulunabilirsiniz.

İhtiyacınız olan seviyeli güzel sohbetleri bedava sohbet sitelerimizdeki mobil chat odalarımızda bulabilirsiniz. Sohbet odalarımızda kaliteli ve seviyeli sohbetlerle karşılaşabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sizleri de en kısa zamanda chat sitelerimizdeki kaliteli chat odalarımıza davet ediyor ve aramızda görmeyi istiyoruz.

Mutlu kalın, sağlıklı kalın ve en önemlisi vicdanınızı kaybetmeden huzurla kalın. En mükemmel adalet, vicdandır.

Hoş Sohbetler dileriz.

MobilAvrupa.Com