SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Mobilcet ler

Sohbet ortamlarında keyifli zaman geçirmek isteyen insanlar için oluşturulmuş olan platformda insanlar birbirleri ile çok daha yakın arkadaşlıklar kurabiliyorlar. Siteye girerken bir rumuz yazmanız yeterli oluyor. Ancak sitenin diğer misafirleri tarafından aynı rumuz ile anılmak istemiyorsanız kullandığınız ismi üyelik kaydı yaparak kendinize özel bir hale getirebilirsiniz.

Sesli Chat Üyelik İşlemi mobilavrupa

       Sesli siteye üye olurken her zaman gerçek bilginizi yazmak zorunda değilsiniz. Tamamen ücretsiz olan sohbet platformu sesli chat mobil hizmetleri bakımından insanlara en iyi ortamı sunuyor. Site içerisinde bulunan diğer üyeler de yöneticiler de sizlere gerçek bilgilerinizi sormazlar. Bu durum sadece sizin inisiyatifinizde olan bir durumdur.

Mobilavrupa.com  Ortamına Giriş 

       Sohbet ortamlarına girebilmek için ilk olarak activex programını indirmeniz gerekiyor. Sonrasında sitenin sohbet ana sayfası kendiliğinden açılıyor. Activex programı mobil cihazınızda ya da bilgisayarınızda kurulu değilse sohbet odaları açılır fakat sohbet akışını göremezsiniz. Sitede görevli olan insanlardan bu konuda yardım alabilir ve sitenin iletişim kurabilirsiniz. Site ortamında farklı sohbet odalarına da direkt olarak giriş yaparak bu odalarda da zaman geçirebilirsiniz.