SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

MobilChat

İnternetin gelişme göstermesi ile birlikte chat siteleri yayın hayatına başlamıştır. Chat sitelerine üye olunarak giriş yapılabilir. Üye olmak için ad, soyad, eposta, şifre gerekmektedir. Üye olmak isteyen kişiler üyelik işlemlerini girerek üye olabilirler.

Chat sitelerinde herkesin görebileceği profiller vardır ve bunun yanı sıra gruplaşarak konuşulabilir. Aynı zamanda özel olarak konuşulabilir. Yaygın olarak kullanılan mobilchat hizmetleri mobil telefonlardan görüntülü ve sesli konuşma olarak da gerçekleştirilebiliyor. 

Chat sitelerinin koymuş olduğu bir takım kurallar vardır. Her üye bu kurallara uymak zorundadır. Üyeler kötü söz hakaret olumsuz hareketler yapmamalıdır. Bu kurallara uyulmadığı takdirde üyelik işlemlerinin iptal edilmesi gerçekleşir. Bu nedenle sitelerin kurmuş olduğu genel kurallar herkesi bağlayıcı bir özellik taşır.