SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Geveze MobilSohbet

Geveze Mobil Sohbet, sohbet ortamlarında ne kadar iddalı olduğumuzun farkındasınızdır. Sanal alemde uzun senelerdir sohbet adına hizmetlere imza atmakla beraber hep güzel işler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Sanal ortamlarda takılan sohbet kullanıcıları bu durumları gerçek anlamda iyi bilmektedirler. Sanal alemin büyük bir kısmında bulunan kullanıcılar sohbet ortamlarında bulunan sunucu sahiplerini tanımaktadırlar genel olarak iletişim halinde olmaktadırlar. Sohbet ortamlarında yapılan ahlaksızlıklar veya küfürleşmeye varan sohbetlerde diğer sohbet ortamlarının sahipleri bunu daha iyi bilirler ve genel olarak haberleri de olabilmektedirler.

Geveze Sohbet Ortamı

Geveze Sohbet Ortamı, Geveze Sohbet Sunucuları üzerinde Sohbet uzun senelerdir yani 90-95’li yıllardan beri günümüze kadar uzanan bir yapısı bulunmaktadır. Bu yapıyı herzaman korumaya devam etmekle beraber Mobil sohbet eskilerde bulunan bir şey değildir. Bunlardan bir kaç yıl öncesine dayanmakla beraber eskiden android sürümler ve hatta dokunmatik ekranların bile pek fazla olmadığı dönemlerden bahsediyorum tabi. Şimdi ise mobil cep telefonlarından herşeyimizi yapıyoruz. Sanal alemde olsa bile bir rekabet içerisinde olunmaktadır. Rekabet etmek güzel şeydir.

Geveze Mobil Sohbet, Geveze Sohbet, Geveze Sohbet Odaları, Geveze Sohbet Sitesi, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi,
Geveze Sohbet Sitesi

Geveze Sohbet Sitesi, Sohbet ortamlarında bir çok büyük sohbet sunucuları bulunmakla beraber dediğim gibi her sunucu sahibi bir başka sunucular üzerinden haberdar olmaktadır. Birisi farklı bir şey yaptığında yeni bir proje yada farklı bir ortam yaratılmak istendiğinde diğerleride aynısını yapmak ister. Büyük Sohbet sunucuları büyük sunucularla yarış içerisindedir. Ticarethane olarak adlandırdığımız bu yerler insanlardan para kazanarak sohbet ortamlarına yatırım yaparak gelişmesine sebep olmaktadırlar. Hani nerde çokluk orda bozukluk olur dediğimiz olayda burdan gelmektedir aslında. Para ödüyorsunuz diye kanalı satın almış olmuyorsunuz.

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet, yukarıdaki yazılarımız içerisinde MobilAvrupa.Com Geveze Mobil Sohbet odaları hakkında ilgi alaka bulunmamakla beraber genel sohbet ortamlarından sizlere fazlasıyla bahsettiğimizin farkında olarak konumuzu saptırmadan devam etmek istiyorum. Sohbet ortamlarında küçümseme, İnsanlara tepeden bakma gibi durumları herzaman olabilmektedir. Oysaki sohbet sunucularında bu gibi durumlara müdahale edilmesi gerekir. İnsanlara tepeden bakmaktan vazgeçtiğiniz zaman IRC Sohbet sunucularının genelinde bir huzur olacağının farkıdasınızdır. Yine belirtmek isterim ki sohbet ortamları bir ticaret hane değildir. Ticaret amacıyla kullanan sunucularda huzur olmaz, güven olmaz, kalite ne yazık ki olamaz. Bu durumda sizlerde takıldığınız ortamlarda para tuzaklarına düşmemenizi önermekteyiz.