SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Online Mobil chat Arkadaşlık Odaları

Dikkat etmeniz gereken bir ilk kuralı sohbet odası kullanacağınız bir rumuz seçerek doğru karar kullanmaktır. Önlemek bu sadece görmezden odada diğerleri neden olur gibi, herhangi bir kaba veya uygunsuz isimler kullanarak. Yerine, en iyi başkalarına kendinizi tanımlayan bir ad kullanın. Bu gibi adınızı, harfleri, hatta bir hobi veya ilgi kullanmak kadar basit olabilir. Örneğin, bir supermom, mom2boys veya suzieb gibi takma içerebilir ebeveynlik hakkında sohbet odası.
Adınızı seçmiş Şimdi ve sohbet hazır, sipariş bir konuşma başlatmak için bilmeniz gereken bazı uygun selam vardır. Bunu gerçekleştirmenin en iyi yolu kullanmaktır, hoş, tebrik gibi “Herkese merhaba” ya da “Good Morning” kadar basit. Bu kimsenin dikkatini yakalamak için başarısız olursa, bir soru ile belirli bir üye adresine çalışabilir. Bunun bir örneği “Eğer iyi bir gizem romanları tavsiye edebilir, MikeG” olacaktır. size hitap kişi genellikle böylece etkileşim sohbet başlatma, cevap verecektir. Eğer sohbet ederken, her zaman bu online dünyada bağırıyor kabul edilir gibi, sermaye ya da kalın harflerle yazmayın emin olun. Bu dikkat çekmek olsa da gözleri okumak için, zor olur ve ya azarladı olacak hiç ele alınmadı.
sohbet odalarında birçok insan olabilir hakaret ya da sözlü olarak kötüye aşağı uyanık izin eğilimindedir. Aslında, kimse sadece bu şekilde başkalarının rahatsız sohbet odası girecek birçok örnekleri vardır. senin içgüdüsü aynı şekilde geri yangın olsa da, çok yapmaktan sınırlamaya çalışın. Ya, kişi görmezden gerektiğini veya kullanmak, mesajlarını engellemek için sohbet yazılımı. sözlü fikir tartışması başka bir üye ile bir anlaşmazlık sonucunda ise, kibarca birlikte üzerinde konuşarak durumu düzeltmek için çalışıyoruz. inanç ve odada başkalarının görüşlerine saygı unutmayın. Aynı zamanda, size yanlış bulunmaktadır bulursanız, derhal kendiniz çözmeye ve sizi rahatsız olduğunu, bu özür emin olun.