SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Sesli chat göruntülü Mobil sohbet

Sesli chat göruntülü Mobil sohbet özellikleri nelerdir, sesli chatte arkadaslar kamaralı görüşme yapa bılır aynı zamanda mıkrofonda konusa bılır ve aynı anda yazı yaza bilirsiniz.  sohbet te hem coklu konusma hem bıre bır ozel konusma  wardır ozel konusmalar bıre bır olup kımsenın gormedıgı sadece 2 kısının arasında ceker Görünlu sohbet denızmı ala dırek gelen zaten kamara gelıyor.

cameralı sohbet ve seslisohbet gene aynı sekılde görüntülü sohbet ve sesli sohbet yapa birsiniz aynı sekılde bunu bıre bır ozel yapa bılırsınız sesli sohbet odalar sayısı 1 le sınırlı degıldır 70 ayrı o damız wardır sesli sohbet ve görüntülü sohbet ve  Görev Dıye atlandırılan komutlu Gold uyeler wardır.

Argo ve küfür eden ler Gaglar banlar ha tta sıstem dısına ata bılırısnız evet bunların hepsı gercek sıtemızın gırısı türkıyenın n buyuk sıtelerınden bırıdır 25000 bırısı wardır sesli sohbet ozellıklerı saymakla bıtmez bence bunu kendız gorerek  farkı gorunuz..