SOHBET ODALARI

İnternette zaman geçirirken, milyonlarca kişinin tercihi kaliteli ve düzeyli sohbetin döndüğü sohbet odalarına girmek. Uzun bir süredir hizmet veren ve canlı chat konusunda birçok kişinin tercihi olan chat sitemizde, herkese ve her türlü tarza hitap eden farklı sohbet odaları ile sohbetin tadına varin.

Sesli Mobil görüntülü chat 

Sesli Mobil görüntülü chat siteleri hakkında araştırma ve bilgiler

Sesli Mobil chat siteleri uzun yıllardan bu yana var olup bitmeyecek ve gün geçtikçe kullanıcıların daha çok ilgisini çeken sohbet platformu haline gelmiştir. Eskiye dönüp bakınca bir çok sistemin açılıp fakat ismini bile hatırlamadığımız ki adını bile duyamadan ortalıktan silinen bir çok firma geldi geçti.

Açılan bir çok oda sistemi ile birlikte saldırılar arttıkça arttı günden güne kapanan odalar ve sorunlardan kullanıcının illaki sıkıldığını fark ediyoruz fakat bütün sesli sitelerin kapandığını görmekteyiz. Kullanıcılar bir sitede sorun olduğunu görünce diğer sitelere veya sosyal medya ağlarına yönelmektedir.

Yurt dışına bağlı o kadar arkadaşlık sitesi ve sunucular var ki bunlardan biri ise speakyweb’tir. MobiL kos sitesi hakkında konuşulan ve düşünülenler hiç bir site uzun yıllar açık kalmadı ve eskisi gibi ilerlemek çok zor site büyütmenin emek istediği ve zorluklar ile karşılaşıp bir gün İnternet ortamından silineceği kanaatindedirler. Daha önce sıfırdan başlayarak yapmış olduğumuz gibi sesli chat siteleri arasında en kaliteli hizmeti verdik ve yeni sitemiz ile vereceğimizi bir kez daha vurgularız.

Diğer b sınıfı siteler gibi kızlar için açılmamış, Sırf bayan arkadaş bulmak için açmadığımızı belirterek yazımıza şu şekilde devam ediyoruz; maddi açıdan, ziyaretçi çekme açısından sıkıntı yaşamayacağımızı ve dev kadromuz ile günü geldiğinde bu tür arkamızdan konuşan kişilerin karşısına dikileceğimiz’i bilsinler. Daha wordpress nedir konu nasıl açılır görev nasıl yazılır bilmez iken biz bu sektör içindeydik.